Наші друзі

«Чарівна галявинка» - дитячий садок, який працює за вальдорфською програмою і входить в асоціацію Вальдорфських ініціатив України.
Це родинний проект, який за шість років виріс до двох груп, великого колективу чудових вихователів, і на сьогоднішній день складається більше ніж з тридцяти родин які беруть в ньому участь.
Батьки, можна сказати, творять простір для своїх дітей: вони роблять ремонт, прибирають на суботниках, мами шиють іграшки, роблять прикраси та багато іншого. Таким чином дитина почувається в садочку як вдома, тому що, «цю полочку зробив мій тато, а фартушок пошила мама»…
Протягом тижня діти малюють акварельними фарбами, ліплять з воску, печуть пиріжки, займаються евритмією, водять хороводи і співають пісень, а ще дуже багато грають – бо це найважливіша діяльність для дитини садочкового віку.
Протягом року малюки за допомогою вихователів мелють борошно, а потім печуть з тої муки хліб на свято Урожаю; роблять собі меч і йдуть в похід, в якому долають дракона; роблять ліхтарики з якими йдуть в ліс в гості до справжніх гномів; грають різдвяний хоровод і отримують подарунки від святого Миколая за свої гарні вчинки; готуються до Масляної; на Великдень печуть пасху, сіють травичку і валяють яєчко, з якого потім «вилупляється» курчатко; а на прикінці весни всією родиною виїздять палатками на три дні в традиційний садочковий похід.
Дітки дуже люблять садочок і батькам, які прийшли ввечері за ними часто доводиться, ще пити чай, каву на кухні, в очікуванні коли ж діти нарешті награються…
Запрошуємо діток віком від 3- х років.
Для більш молодших по суботам є малючкові зайняття, де дитина приймає участь в них разом з мамою і таким чином готується до садочку.

Адреса - м. Київ, вул. Фруктова,5
Телефон 068 710-84-28